Novinky v GOOPANU

Novinky v GOOPANU Novinky v GOOPANU

Měníme firemní vzhled i katalog domů

Novinky v GOOPANU

V průběhu let s nasbíranými zkušenostmi se neustále posouváme kupředu a s tím i celý GOOPAN. Rozhodli jsme se jít s dobou a oprášit nejen firemní vzhled, ale také design nabízených typových domů. Vzduch, prostor, respekt k přírodě a k sobě samým. Záleží nám na Vašich pocitech a každodenních zážitcích. Toužíme Vám přinést světlo do Vašeho domova a pohodlí do každodenního života. Naše domy respektují Váš osobitý přístup k bydlení a odrážejí Vaše požadavky. Dnes s pevným přesvědčením umíme říct, co rodina od bydlení očekává a poradit s úskalími, která možná na první pohled nejsou znát, ale do budoucna Vám život určitě zjednoduší.

Přicházíme s novými domy, které jsme navrhli v souladu s naší filozofií a představou o kvalitním a pohodlném bydlení. Pevně doufáme, že se budou líbit i vám a že se některý z typových domů v budoucnu stane vaším vysněným domovem.

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení...

Vyberte si z našeho katalogu

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

Prémiové nízkoenergetické a pasivní domy

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.