Vzorové domy

Dům, který spojuje s přírodou

Objevte dokonalost bydlení v našem vzorovém domě, který je symbolem moderního designu, pohodlí a udržitelnosti. Umístěný na kraji vesničky Malčice, tento dům nabízí nejen krásu, ale je také navržen s ohledem na praktičnost a energetickou efektivnost. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby poskytoval maximální komfort a životní styl, o jakém jste vždy snili.

Dům, který spojuje s přírodou
Nejoblíbenější typový dům GOOPAN

Nejoblíbenější typový dům GOOPAN

Dům plný přirozeného světla, který je synonymem zdravého bydlení? Typový dům Light 01 s individuálními úpravami na míru. Dominantou tohoto domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní s otevřeným stropem až do střešní roviny, který prostoru propůjčuje vzdušnost. Dostatek světla v obývacím pokoji zase zajišťuje velký HS portál. Celý dům, jehož součástí je 6 ložnic, 3 koupelny, technická místnost, šatna a prostorné podkroví, se pyšní kvalitními okny Internorm přes celou světelnou výšku a šířku místností.

Pohodlné bydlení na 104 m²

Dům, který je navržen tak, aby poskytoval pohodlné bydlení na ploše pouhých 104 m².LIGHT 03 je atraktivní dům s třemi ložnicemi, které nabízejí dostatečné soukromí pro každého člena rodiny. Prostorný společný prostor, spojující kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, je ideální pro rodinné aktivity. Díky velkým oknům je prostor světlý a vzdušný. K jedné z ložnic přiléhá vlastní koupelna, zatímco druhá koupelna je společná pro zbývající dvě ložnice. Dům také nabízí technickou místnost a praktický spíž.

Pohodlné bydlení na 104 m²

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy