VOLNÉ POZEMKY

VOLNÉ POZEMKY

Pozemky Mirotice

 

Pozemky v krásné přírodě za polovic oproti Středočeskému kraji, to je nový směr bydlení pro následující roky.

Vzhledem k růstu cen stavebních prací a úrokových sazeb je třeba se poohlédnout za hranice Středočeského kraje, avšak s komfortním dojezdovým časem do větších měst včetně Prahy. To vám nabídnou Mirotice v Jihočeském kraji, kde žije 1200 obyvatel.

Město je strategicky velmi dobře umístěné a očekává se v dalších letech významný nárůst trvale žijících obyvatel. V současné době již probíhá výstavba dálnice D4, jejíž dokončení je plánované v prosinci 2024, což umožní rychlejší spoj z Mirotic nejen do Příbrami, ale i do Prahy (40 min). Nedaleko města jsou Strakonice (20 min), Písek (15 min) a Blatná.


V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 736 416 891
VÍCE INFO
Pozemky Mirotice
Prodej pozemku pro bydlení, 1 000 m2 – Žatec

Prodej pozemku pro bydlení, 1 000 m2 – Žatec

Nabízíme k prodeji krásný rovinatý, zasíťovaný stavební pozemek o výměře 1.000 m2 (parc. č. 4507/134), který se nachází v atraktivní lokalitě města Žatec, ulici Jiřího Wolkera, okrese Louny. Pozemek je územním plánem určen pro výstavbu domu (BI – bydlení individuální), umožňuje až 50% zastavěnost s dodržením vzdálenosti 2 metry od hranice pozemku a minimální plochou zeleně (zahrady) 40 % a nabízí možnost stavby o 1 NP + podkroví. Je zasíťovaný - elektřina a horkovod mají přípojku na pozemku, městská kanalizace a vodovod jsou vedeny přilehlou komunikací. Příjezd je po asfaltové komunikaci. 

Cena 3 395 000 Kč
V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 736 416 891
VÍCE INFO

Pozemek pro bydlení – 925 m2 Břevnov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 925 m2 (parc. č. 2674, 2675) v jedné z nejexkluzivnějších lokalit v Praze – na Břevnově, jen několik kroků chůze od obory Hvězda, parku Ladronka a památkové rezervace Bílá Hora. V územním plánu je pozemek vedený jako OB - čistě obytný a lze jej tedy zastavět – k dispozici je vypracovaná studie proveditelnosti. Na pozemku nyní stojí stavba určená k demolici (demolici můžeme případně po dohodě zajistit).

Cena na dotaz
V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 736 416 891
VÍCE INFO
Pozemek pro bydlení – 925 m2 Břevnov
Bydlení v Tuklatech

Bydlení v Tuklatech

Bydlení v Tuklatech má jediný cíl - poskytnout vám domov přesně podle vašich představ. Poznejte výjimečnou lokalitu pro spokojený život. Tuklaty nabízí dobrou občanskou vybavenost a dostupnost hlavního města Prahy.

V projektu Bydlení Tuklaty vám nabízíme 27 lukrativních stavebních pozemků, které jsou určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů. Každá parcela má obdelníkový tvar s uliční šíří min. 20 m a nabízí výměru od 801 až 959 m2. Již určené vjezdy a kompletní napojení na inženýrské sítě vám umožní bezproblémový start s výstavbou vašeho nového domova.


V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 736 416 891
VÍCE INFO

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.