Další služby

Vyřízení stavebního povolení

Už nemusíte běhat po úřadech. Povolení stavby vyřídíme za Vás!

Ať už jde o stavební povolení nebo „pouhé“ ohlášení stavby, běhání po úřadech může být složité a vyčerpávající. My máme roky zkušeností v tomto oboru a Vy můžete mít klidné spaní. Chceme Vám být oporou při cestě za Vaším vlastním bydlením.

Služba Vyřízení povolení stavby v sobě kombinuje několik zásadních kroků. Prvním krokem je takzvaný „předinženýring&quot“ a následné samotné vyřízení povolení stavby, které probíhá po zpracování projektové dokumentace. Veškeré úkony vyřídíme na základě podepsané příkazní smlouvy, ověřené plné moci, předané kompletní projektové dokumentace a uhrazení zálohy.

Vyřízení stavebního povolení
Starou nemovitost za novou

Starou nemovitost za novou

Víme, že nové bydlení je nákladná záležitost. A mnohdy potřebujete prodat starou nemovitost, abyste disponovali dostatečnými prostředky na novou. Jaké by mělo být to správné načasování? Jak dohromady skloubit prodej staré nemovitosti a nákup nové? Navázali jsme úzké partnerství s firmou Maxima reality tak, abychom Vám pomohli vším projít bez větších problémů. Máme v zádech odborníky, kteří za léta praxe umí perfektně odhadnout cenu Vaší současné nemovitosti, postarat se o nabídku na trhu, vybrat dostatečně bonitního klienta, a navíc za Vás vyřídí veškeré papírování.

Další možnosti a podrobnosti naleznete zde: https://www.maxima.cz/spolehlivy-a-rychly-vykup-nemovitosti/

Více informací

Financování

Ne vždy máme všichni možnost uhradit výstavbu nové nemovitosti z našetřených prostředků. Abychom Vám pomohli zorientovat se na finančním trhu, kde se nabídky a podmínky mění téměř každý den, máme pro Vás spolehlivého partnera. Naši hypoteční poradci Vám pomohou s nezávislým průzkumem a srovnáním hypoték a doporučí Vám úvěr s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Postaráme se o rychlé projednání a schválení vašeho úvěru. Služby našich finančních konzultantů jsou pro vás zdarma. Nabízíme pomocnou ruku abychom si byli jistí, že projdete celým procesem bez zbytečných vrásek.

Spolupracujeme se všemi důležitými bankovními i nebankovními subjekty (MONETA Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, mBank, UniCredit Bank, Česká spořitelna a další).

Financování
Architektonický návrh a designové řešení včetně realizace

Architektonický návrh a designové řešení včetně realizace

Chtěli byste individuální projekt, máte představu, ale nevíte, jak ji zhmotnit? Bungalov nebo patrový dům? Ložnice s koupelnou v komfortním hotelovém stylu nebo jednoduchý naturální interiér?

Na čem lze ušetřit a kde je naopak lepší zvolit dražší a kvalitnější materiál? Jak vymyslet dispozice a to nejen v rámci pokojů, ale i v rámci řešení celého domu, tak aby fungoval přesně pro potřeby vaší rodiny? Práce s designérem interiérů je ideální souběžně s vymýšlením domu, protože se pak nestane, že nebudou vývody tam, kde je potřebujete mít, nebo nebude nutné vměstnávat kuchyň do již daného prostoru, ale naopak prostor stavebně upravíme tvaru a velikosti kuchyně či koupelny, jakou chcete.

Na všechny tyto otázky vám odpovíme, interiér ve stylu a materiálech, který vám bude blízký, navrhneme a pak zajistíme, aby se stal realitou, a to od nalepení tapet, instalace světel až po šití závěsů, výrobu nábytku na míru, pokládku podlahy či stavbu koupelny. Pro lepší představu tvoříme 3D modely a fotorealistické vizualizace.

Další informace a reference projektů designérů, se kterými spolupracujeme, naleznete zde: www.scarlett-rosi.com.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy