O nás - banner1

Naše filozofie

Vzduch, prostor, respekt k přírodě a k sobě samým. Záleží nám na Vašich pocitech a každodenních zážitcích. Toužíme Vám přinést světlo do Vašeho domova a pohodlí do každodenního života. Naše domy respektují Váš osobitý přístup k bydlení a odrážejí Vaše požadavky.

S respektem k Vašim přáním a ruku v ruce s našimi letitými zkušenostmi kreslíme, vytváříme a stavíme projekty, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury se prolíná s funkčností a snoubí tak Váš osobitý životní styl. Vyváženost mezi efektivním využitím prostoru a aplikací moderních technologií vytváří důležitou rovnováhu.

Je to koncept a přístup, který jsme získali 21 letou zkušeností v oboru. Dnes s pevným přesvědčením umíme říct, co rodina od bydlení očekává a poradit s úskalími, která možná na první pohled nejsou znát, ale do budoucna Vám život určitě zjednoduší.

Dnes víme, že každý domov potřebuje duši, pochopení a citlivé zacházení. Víme, že výběr místa k životu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí. Proto si zakládáme na individuálním přístupu. Představené vizualizace, půdorysy a typové domy jsou jen ilustrací možných představ. Vzorové domy jsou katalogem možností, které nabízíme. Avšak Vaše přání, požadavky a nápady jsou tím, co chceme respektovat a čemu se chceme věnovat.

Vnímáme rozdíl mezi virtuálním prostředím a realitou. Abychom zhmotnili Vaše představy, připravili jsme pro Vás vzorové domy, které reprezentují některé z námi používaných technologií. Jsou již řadu let obydlené rodinami, které nám pomáhají zlepšovat vybavení našich domů, poskytují zpětnou vazbu k použitým technologiím a posouvají nás stále kupředu. A vy jste kdykoliv vítáni!

Za každým kvalitním projektem stojí tým. Tým, který pro projekt žije a dýchá. Tým, který je otevřený pokroku, novým technologiím, věnuje pozornost unikátnímu přístupu a stále se zdokonaluje v kreativním myšlení a designu. A takový tým najdete právě u nás.

O nás - banner2

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému a úspornému bydlení.

kontaktujte nás
1429
Realizovaných staveb
21
let zkušeností

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy