LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí
LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

LIGHT 03 A je bungalov, přízemní dům s rovnou či sedlovou střechou. Po rozměrově náročnějších variantách z řady LIGHT nabízí podlahovou plochu 85 m2 na zastavěné ploše 100 m2. Umístíte ho proto i na menší pozemek

 

Hlavní předností je prosklená fasáda, která dovolí světelným paprskům rozzářit vaše dny. Ideální orientace vzhledem k světovým stranám je severojižní, tedy příjezd ze severu a obytné místnosti směrované na jih.

Chytrá dispozice zajistí příjemné bydlení

LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

Dispozice domu je 3+kk, což znamená, že obytné místnosti tvoří hlavní ložnice, pokoj a velkorysý obývák spojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Veškeré technické vybavení skrývá místnost k tomu určená hned u vstupu. 

 

Přestože se jedná o menší dům, stále disponuje dvěma koupelnami s toaletou, z nichž jedna přímo navazuje na průchozí šatnu přilehlou k hlavní ložnici. Druhá koupelna sousedí s pokojem, takže obyvatelům nehrozí žádné nepohodlí. 

 

Dům je elegantně rozdělen na 3 části:

  • Část navazující na vchod, kde se nachází technická místnost a chodba vedoucí ke koupelně a do pokoje. Tato část je vhodná pro děti, hosty nebo k podnikání.
  • Vzdálenější část určenou pro pány domu, kde se nachází ložnice s přímým vstupem na zahradu. Na ložnici navazuje šatna a koupelna s toaletou. 
  • Obě části spojuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou.

 

Domácí soukromí

LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

Vzhledem k tomu, že hlavní koupelna a šatna se nacházejí přímo u ložnice, páni domu provádějí hygienu a převlékají se v naprostém soukromí. Když máte v domě hosta, oceníte, že nemusíte vykročit z ložnice, dokud nebudete zcela připravení.

Adaptabilní pokoj vás nechá růst

Pro část domu navazující na vchod najdete různorodé využití, které můžete v průběhu života měnit. Z pokoje pro hosty se snadno stane dětský pokoj. Když ve vašem životě děti nefigurují, využijete část domu třeba k podnikání. V pokoji se vstupem na zahradu se vám bude skvěle pracovat. Hrdě si do něj pozvete klienty na manikúru, do krejčovského salonu nebo na obchodní schůzku.

LIGHT 03 B a C nabídnou pokoj navíc

LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

Varianta B a C nabízí o jeden pokoj více, přičemž si stále drží své tři pomyslné části. Díky tomu je zajištěno soukromí všech členů rodiny. Vchod nyní najdeme na opačné straně, na který navazuje technická místnost. Z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou se vchází do hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a na opačné straně domu jsou umístěny dva dětské pokoje, které odděluje společná koupelna.

 

Varianty B a C se od sebe liší pouze velikostí pokojů, tak, aby dům poskytl dostatek místa i pro náročnější obyvatele.

LIGHT 03 je tu! Poznejte menší dům s důrazem na soukromí

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy