Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01 Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Moderní architektura v souladu s přírodou, velká okna spojená s dostatkem přirozeného světla a neustále čistý vzduch, který je jedním z předpokladů zdravého bydlení. Touto větou by se daly přiblížit nízkoenergetické domy české stavební společnosti Goopan. Ta doposud postavila přes 1 400 domů a na poli dřevostaveb má bohaté zkušenosti z Česka i ze zahraničí. Aby společnost Goopan svým zákazníkům umožnila navnímat atmosféru svých domů a seznámit se s použitými technologiemi, 11. května 2023 v Mokrovratech otevřela druhý vzorový dům Light 01 – nejoblíbenější typový dům společnosti Goopan.

Mokrovraty, 11. května 2023 - Slavnostní otevření vzorového domu Light

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Nový vzorový dům Light 01 dveře svým návštěvníkům otevírá pouhých pět měsícům od zahájení stavby, a je tak důkazem toho, že jsou domy Goopan spojeny s velmi rychlou výstavbou. „Rychlá výstavba nemá vliv na kvalitu zpracování, ale právě naopak. Díky více než 20 letům zkušeností jsme vyladili náš výrobní proces, který je kompletně kontrolovaný s ohledem na zajištění preciznosti a 100% kvality zpracování,” upřesňuje hlavní stavbyvedoucí Martin Samek.

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Klíčové aspekty nejžádanějšího typového domu Goopan přibližuje ředitel společnosti Goopan Radek Říha: „Jak už název domu Light napovídá, architektonicky je navržený tak, aby obyvatelům nabídl dostatek přirozeného světla a maximálně propojoval interiér s exteriérem. Věříme, že tento vzorový dům ještě zvýší zájem o dřevostavby.“ 

Dům Light 01 je nabízený ve třech půdorysných řešeních od 130 do 159 m2 a je spojený s unikátní panelovou montáží, díky které je možné postavit hrubou stavbu už během pouhých 3 dnů. Unikátní je i samotná skladba domu tím, že v ní najdete materiály jen od jednoho jediného výrobce, a sice společnosti Saint Gobain. Zákazník tak získá záruku unifikovaných, pečlivě vyzkoušených výrobků, které společně utvářejí systém.

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Co se týče dispozice vzorového domu Light 01, je spojený s nadstandardní podlahovou plochou 177 m2 bez podkroví, velikost podkroví je 80 m2. Dominantou domu je obývací pokoj s kuchyní s otevřeným stropem až do střešní roviny, který prostoru propůjčuje vzdušnost. Dostatek světla v obývacím pokoji zase zajišťuje velký HS portál a dům se pyšní kvalitními okny Internorm přes celou světlou výšku a šířku místnosti. V domě se také nachází šest ložnic, tři koupelny, technická místnost, šatna a prostorné podkroví. Dům je vybavený nejnovějšími technologiemi, díky kterým se majitelé mohou spolehnout na nízké provozní náklady. Jedná se například o rekuperační jednotku Futura L s CoolBreeze Jablotron nebo tepelné čerpadlo Viessmann. Nedílnou součásti domu je i chytrá domácnost Loxone, která ještě zvyšuje komfort bydlení.

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Vzorový dům Light 01, který se nachází v Mokrovratech nedaleko Prahy, je hrdým zástupcem kvalitních nízkoenergetických domů a spojuje v sobě všechny výhody, jež dřevostavby přinášejí. Tyto typy domů u nás každým rokem rostou na oblibě zejména díky krátké době výstavby, ekologičnosti, variabilitě, výborné tepelné izolaci a nízkým provozním nákladům.

Slavnostní otevření vzorového domu Light 01
Slavnostní otevření vzorového domu Light 01
Slavnostní otevření vzorového domu Light 01

Máte zájem navštívit tento dům? Zarezervujte si prohlídku domu LIGHT 01 zde: 

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy