GOOPAN podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem ♥

GOOPAN podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem ♥ GOOPAN podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem ♥

Umíme stavět skvělé domy, ale dům v domov dokáže proměnit jen rodina, která v něm žije. A právě představa rodiny, jež našim domům vdechuje život, je pro nás každodenním hnacím motorem. Věříme, že by měl mít každý člověk možnost mít vysněnou rodinu a každé dítě milující rodiče, proto nás chytil za srdce projekt adopce.com, který zastřešuje Nadace Terezy Maxové dětem. Rozhodli jsme se proto tento projekt podpořit částkou 20 000 Kč za každý postavený dům. 

Stavíme pro vás domy už více než 20 let

Domy pro nás nejsou jen spojením stavebních materiálů a moderních technologií, ale místem, kde se rodí vaše životní příběhy, ať už v podobě oslavy prvních Vánoc v novém domě nebo každodenních malých rituálů, které dělají váš den hezčím. Jen díky vám jsme schopni už přes 20 let stavět domy plné příběhů, a být tak svým způsobem součástí vašich životů. Uvědomuje si, že je to velká zodpovědnost. Chceme stavět srdcem ještě jiný koncept domova a to je koncept rodiny jako takové. 

20 000 Kč za každý postavený dům

GOOPAN podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem ♥

Když jsme se poprvé setkali s projektem adopce.com, který je realizovaný na základě partnerské spolupráce Nadace Terezy Maxové dětem a Střediska náhradní péče, měli jsme jasno – chceme být jeho součástí. Ztotožňujeme se se základním posláním Nadace Terezy Maxové dětem, kterým je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Z každého domu, který dokončíme, předáme projektu adopce.com částku 20 000 Kč. S nadací spolupracujeme od roku 2022 a těšíme se na to, až budeme pravidelně sdílet novinky z tohoto projektu. 

Můžeme pomáhat jen díky vám

GOOPAN podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem ♥

Úspěch nepřichází sám od sebe, ale je odrazem cílevědomé práce a zároveň důvěry našich zákazníků. Jen díky vám můžeme realizovat domy, které jsou ztělesněním naší představy zdravého a komfortního bydlení, a můžeme pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba. Přemýšleli jsme nad tím, jak vám za tuto možnost poděkovat. Pro každého nového majitele jsme připravili uvítací dárkový box, který mimo jiné obsahuje i malého andílka od Nadace Terezy Maxové dětem. A co dalšího v boxu najdete? Nechejte se překvapit.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy