Společnost GOOPAN se stala partnerem soutěže ARCHITEKT ROKU

Společnost GOOPAN se stala partnerem soutěže ARCHITEKT ROKU Společnost GOOPAN se stala partnerem soutěže ARCHITEKT ROKU

Kdybychom měli vyjmenovat několik pilířů, na kterých staví společnost GOOPAN, bylo by to využívání kvalitních materiálů a moderních technologií, preciznost, důraz na zdravé bydlení a v neposlední řadě unikátní architektonické řešení. A právě touha podpořit tvůrčí a inovativní architekturu vedla společnost GOOPAN k navázání spolupráce s uznávanou soutěží ARCHITEKT ROKU.

GOOPAN souzní s filosofií soutěže ARCHITEKT ROKU

Česká společnost GOOPAN, která splnila sen o vlastním bydlení v komfortním nízkoenergetickém či pasivním domě už stovkám rodin, při navrhování svých dřevostaveb klade důraz na kvalitu života, udržitelnost a péči o životní prostředí. Jedná se o hodnoty, které jsou v souladu s filozofií soutěže ARCHITEKT ROKU, jejímž cílem je upozorňovat na význam a přínos architektury pro naši společnost i životní prostředí.

Budoucnost leží v rukou udržitelnosti

Společnost GOOPAN se stala partnerem soutěže ARCHITEKT ROKU

Jak už jsme nastínili výše, soutěž ARCHITEKT ROKU oceňuje kvalitu, inovaci, udržitelnost a péči o prostředí, totožné principy sdílí i společnost GOOPAN. Její vidina budoucnosti spojená s využitím dřeva ve stavebnictví a architektuře spočívá ve snaze přinést udržitelnější, estetičtější a inovativní přístupy do oblasti stavebnictví.

GOOPAN: „Partnerství nás může posunout ještě dál“

GOOPAN chce svým zákazníkům nabídnout jen to nejlepší, neustále sleduje nejnovější trendy ve stavebnictví a drží krok s dobou. I proto má většina domů certifikát Multi-Comfort od skupiny Saint-Gobain, který definuje parametry domu podle toho, jaký má vliv na jejich uživatele z pohledu akustiky, dostatku světla, kvality vzduchu a tepelné pohody.  Společnost GOOPAN věří, že jí spolupráce se soutěží ARCHITEKT ROKU může přinést možnost navázat nové kontakty a partnerství s talentovanými architekty, stavebními firmami a dalšími profesionály z oblasti architektury a stavebnictví.

O soutěži ARCHITEKT ROKU

Cena ARCHITEKT ROKU je čestný titul, který se každoročně uděluje osobnosti, jež vynikla nebo dlouhodobě vyniká v oblasti architektury, a která se podílí na jejím dobrém jméně. Smyslem této soutěže je nejen ocenit talentované osobnosti, ale také poukázat na význam a důležitost role architektů, kteří ovlivňují kvalitu života a kulturní rozvoj společnosti.

GOOPAN spolupracuje s řadou výjimečných partnerů

Společnost GOOPAN se stala partnerem soutěže ARCHITEKT ROKU

 

Ačkoliv by se mohlo zdát, že práce stavební společnosti GOOPAN končí ve chvíli, kdy svým zákazníkům předá klíče od jejich nového domu, není tomu tak. GOOPAN totiž touží svým zákazníkům zpříjemňovat každodenní život i poté, co stavbu dokončí. Proto má také každý ze zákazníků možnost vstoupit do takzvaného GOOPAN Clubu. O co se jedná? O možnost získávat zajímavé informace a využívat slevy, zvýhodněné nabídky a bonusy od partnerů společnosti GOOPAN, kteří stejně jako GOOPAN usilují o zdravé bydlení v souladu s přírodou. 

Velká okna, která propojují interiér s exteriérem, využití přírodních materiálů, jež utvářejí pověstné teplo domova, a důraz na komfort a funkčnost. Takto vypadá inovativní architektura v pojetí společnosti GOOPAN. Všechny nízkoenergetické či pasivní typové domy společnosti GOOPAN v podobě bungalovů i patrových domů si můžete prohlédnout zde.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy