Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce

Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce

S nadšením se ohlížíme za účastí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH, kde jsme představili nový rozměr našich prémiových nízkoenergetických domů. Naše expozice přilákala velké množství návštěvníků, kteří u nás hledali řešení pro ekologicky šetrné a energeticky úsporné bydlení.

Od domů k technologiím

Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce

Již od prvního dne veletrhu bylo zřejmé, že naše expozice přitahuje pozornost návštěvníků. Náš stánek byl plný zájemců, kteří hledali moderní a ekologicky šetrná řešení pro své bydlení. Ale nešlo jen o domy. Naše mise je nabídnout komplexní pohled na bydlení budoucnosti, proto jsme s hrdostí prezentovali i inovativní technologie, které naše domy staví do čela segmentu nízkoenergetického bydlení.

Naši partneři z Efektivního domu hráli klíčovou roli při přibližování technologických inovací zájemcům. Díky jejich expertize se mnozí návštěvníci mohli dozvědět mnohem více o výhodách a možnostech, které naše domy nabízejí.

Ve znamení médií a společenské odpovědnosti

Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce

Ve čtvrtek se náš stánek stal na chvíli místem natáčení pro TVbydleni.cz. Toto médium se rozhodlo věnovat pozornost naší vizionářské prezentaci a důrazu na technologické inovace.

Na celou reportáž se můžete podívat zde:

Úspěch na veletrhu FOR ARCH 2023: Nová prezentace a významná spolupráce

Další významný moment pro nás nastal v pátek, kdy jsme se mohli aktivně zapojit a podpořit projekt Nadace Terezy Maxové. Tato nadace vykonává obrovskou práci v pomoci dětem, které se ocitly v náročných životních situacích. Naším příspěvkem doufáme, že přispějeme k lepší a světlejší budoucnosti pro tyto malé hrdiny, pro které je každá forma podpory skutečně neocenitelná. ❤️

Poděkování patří vám

Veletrh FOR ARCH skončil v sobotu a my jsme byli příjemně překvapeni rekordní účastí. Vaše podpora a zájem o naše prémiové nízkoenergetické nám ukazuje, že jdeme správným směrem. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na další společné projekty!

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy