GOOPAN Club zpříjemňuje majitelům domů GOOPAN život

GOOPAN Club zpříjemňuje majitelům domů GOOPAN život GOOPAN Club zpříjemňuje majitelům domů GOOPAN život

I když je samotná stavba domu otázkou jen několika měsíců, dům se po zbytek života stává místem, které nazýváme svým domovem, útočištěm nebo oázou klidu. Ve společnosti GOOPAN chceme lidem zvýšit kvalitu života nejen stavbou komfortního nízkoenergetického či pasivního domu, ale také možností vstoupit do takzvaného GOOPAN Clubu.

S GOOPANem to stavbou domu nekončí

Domy GOOPAN jsou založeny na tom, aby majitelům zvyšovaly kvalitu života a prospívaly jejich zdraví. Proto jsou také naplněny světlem, koluje v nich neustále čerstvý vzduch očištěný do veškerých škodlivin a jsou spojeny s nízkými měsíčními náklady na bydlení. Společnost GOOPAN však chce jít ještě dál a své zákazníky podporovat i ve chvíli, kdy dům dokončí. A právě na této myšlence je založený takzvaný GOOPAN Club.

Co to ten GOOPAN Club je?

Co si vlastně pod pojmem GOOPAN Club představit? Přístup k zajímavým informacím a především exkluzivním slevám, výhodám a bonusům od partnerů GOOPAN, kteří sdílejí naši filosofii udržitelného a ekologického života a zdravého bydlení. Mezi tyto partnery patří například talentovaní zahradní architekti ze společnosti ZELENÉ KOLO, rybí farma RYBÍ ZAHRADA nebo třeba prodejna TULULUM specializovaná na designové bytové textilní doplňky a mnoho mnoho dalšího. 

Jak začít využívat výhody GOOPAN Clubu?

GOOPAN Club zpříjemňuje majitelům domů GOOPAN život

Každý ze zákazníků GOOPAN obdrží osobní kartičku GOOPAN Club s QR kódem. Po naskenování QR kódu vstoupíte do rodiny GOOPAN a budou vám zpřístupněné nabídky partnerů společnosti GOOPAN a jejich exkluzivní produkty a služby. Slevy a bonusy od vybraných firem můžete uplatnit okamžitě a opakovaně. Věříme, že díky GOOPAN Clubu budou zážitky našich zákazníků z nového domova ještě krásnější.

Na nové majitele domů GOOPAN čeká balíček plný překvapení

Dlouho jsme ve společnosti GOOPAN uvažovali nad tím, jak bychom mohli novým majitelům domů GOOPAN první seznámení s jejich nově dokončeným domem ještě více zpříjemnit a projevit jim svůj vděk za to, že se rozhodli stavět právě s námi. Kromě nádherného domu doladěného do posledního detailu na ně čeká balíček, ve kterém společně s kartou GOOPAN Clubu najdou také klíče od nového domu a v neposlední řadě přívěšek ve tvaru andílka od Nadace Terezy Maxové dětem.

Jen díky vám může GOOPAN pomáhat tam, kde je třeba

Proč je součástí balíčku právě přívěsek od Nadace Terezy Maxové dětem, který můžete mít neustále na klíčcích od domu nebo jím třeba ozdobit vánoční stromeček při slavení prvních Vánoc v novém domě? Společnost GOOPAN velice oslovila práce Nadace Terezy Maxové dětem a projekt adopce.com, který tato nadace zaštiťuje. Celý tým společnosti GOOPAN věří v to, že každý si zaslouží bydlet v milující rodině, proto GOOPAN za každý postavený dům této nadaci věnuje 20 000 Kč

Stavba domu s českou společností GOOPAN je nejen zárukou kvalitně postaveného domu, ale také toho, že získáte partnera, jehož cílem je dělat váš život v novém domě ještě příjemnějším. Pokud se tedy rozhodnete stavět právě s námi, můžete se těšit na veškeré výhody GOOPAN Clubu.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy