S naším novým partnerem OFYR se rozhodně nespálíte

S naším novým partnerem OFYR se rozhodně nespálíte S naším novým partnerem OFYR se rozhodně nespálíte

Taky máte teplé dny nerozlučně spojené s pohodou, smíchem a grilováním s přáteli? Prosluněné dny jsou jednou z nejlepších příležitostí, jak si užít svůj nový dům obklopený zahradou na maximum. A díky OFYRU to zdaleka nemusí být pouze v létě nebo na jaře. Pokud nedáte dopustit na vůni a chuť grilovaného masa nebo jste vždy toužili po venkovní kuchyni, je pro vás značka OFYR to pravé a ano, také v zimě, protože teplo, které díky ohni OFYR nabízí, přímo vyzývá ke společnému času s přáteli venku u dobrého jídla.

GOOPAN: Mažeme rozdíly mezi vnitřkem a venkem

Všechny naše nízkoenergetické a pasivní domy jsou inspirované přírodou. Při navrhování a stavění domů klademe důraz na to, abychom přírodu co nejvíce chránili a aby se stala nedílnou součástí našich staveb. Jsme hrdí na to, že jsme docílili toho, že si naši zákazníci v domech GOOPAN užívají neustále čerstvý vzduch a že jsou naše domy naplněné přirozeným světlem. Přejeme si, aby se každý z našich domů proměnil v soukromou oázou klidu a pohody. K tomu do značné míry dopomáhají zahrady a terasy. A žádná zahrada se neobejde bez kvalitního grilu. Souhlasíte?

Roztančete své chuťové pohárky s grily a venkovními kuchyněmi OFYR

S naším novým partnerem OFYR se rozhodně nespálíte

Máte nádherný dům. Odškrtnuto. Máte krásnou zahradu. Odškrtnuto. Máte úžasnou venkovní kuchyni nebo grilovací ohniště. Že si tuto položku ještě nemůžete odškrtnout? Pak si prohlédněte nabídku značky OFYR, která přináší kvalitní venkovní kuchyně, designová grilovací ohniště, kuchyňské náčiní, venkovní nábytek i doplňky. S touto značkou jednoduše na zahradě nebo na terase vytvoříte prostor, kterého se nebudete moci nabažit. Zatímco naše firma GOOPAN vnáší přírodu do interiérů domů, značka OFYR umožňuje prožít co nejvíce času venku.

TIP: Co takhle dát si čerstvou rybu z grilu?

Přemýšlíte, co si na novém grilu OFYR ugrilovat jako první? Co třeba čerstvou rybu, která nejen skvěle chutná, ale je taky prospěšná pro vaše zdraví? Čerstvé ryby na vás čekají například v aquaponické farmě RYBÍ ZAHRADA, která je jedním z našich dalších partnerů. Tato unikátní farma se specializuje na symbiózu chovu ryb s pěstováním rostlin v jednom recirkulačním systému.

GOOPAN Club: Řada slev a bonusů od našich partnerů

S naším novým partnerem OFYR se rozhodně nespálíte

Při navazování nových partnerství vždy myslíme na naše zákazníky. Partnery vybíráme tak, abychom souzněli s jejich přístupem a aby sdíleli naši filosofii udržitelného života. Chceme svým zákazníkům stát po boku i poté, co dokončíme stavbu domu. Proto jim nabízíme možnost vstoupit do GOOPAN Clubu. V tomto klubu na ně čekají exkluzivní slevy a bonusy od našich partnerů z oblasti zdraví a udržitelnosti, domu a zahrady a služeb. Kromě zmíněné značky OFYR a farmy RYBÍ ZAHRADA se jedná například o půjčovnu obytných vozů Aluring nebo třeba značku akustických panelů ONMI. 

Chceme, abyste si každou minutu, kterou strávíte ve svém novém domě nebo venku na zahradě, užívali plnými doušky. Věříme, že vám pobyt venku ještě zpříjemní značka OFYR, díky které se každé setkání s rodinou nebo přáteli promění v nezapomenutelný zážitek.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy