Proč právě teď je ten správný čas pořídit si nízkoenergetický dům?

Proč právě teď je ten správný čas pořídit si nízkoenergetický dům? Proč právě teď je ten správný čas pořídit si nízkoenergetický dům?

Pokud se rozhodujete, zda si postavit nízkoenergetický dům, nyní je ten správný čas. V dnešní době se stále více lidí začíná zajímat o energetickou účinnost a udržitelnost svých domů, a to z několika důvodů. Nízkoenergetický dům může výrazně snížit náklady na energie, zlepšit kvalitu života a přispět k ochraně životního prostředí.

Minimalizujte spotřebu energií

V první řadě, nízkoenergetické domy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly spotřebu energie. To znamená, že jsou dobře izolované, mají účinné větrání a využívají obnovitelné zdroje energie jako solární panely nebo tepelná čerpadla. Díky tomu může být spotřeba energie snížena až o 90 % ve srovnání s běžnými domy. To znamená, že náklady na energie jsou mnohem nižší a mohou vám ušetřit tisíce korun ročně.

Zdraví na prvním místě

V druhé řadě, nízkoenergetické domy mají často lepší kvalitu vzduchu. Větrání a izolace pomáhají udržovat stálou teplotu uvnitř domu a minimalizovat vlhkost a plísně. To znamená, že v domě je zdravější a pohodlnější klima. Navíc, nízkoenergetické domy jsou často navrženy tak, aby minimalizovaly hluk ze silnic a dalších zdrojů, což zlepšuje kvalitu života.

Pro naší planetu

V neposlední řadě, nízkoenergetické domy přispívají k ochraně životního prostředí. Spotřeba energie z fosilních paliv je jedním z hlavních zdrojů skleníkových plynů a globálního oteplování. Pokud snížíte svou spotřebu energie, pomůžete snížit emise skleníkových plynů a pomoci chránit planetu.

Proč právě teď je ten správný čas pořídit si nízkoenergetický dům?

Rozhodnutí postavit si nízkoenergetický dům může být jednou z nejlepších investic, kterou můžete udělat pro své bydlení i pro planetu. S rostoucím zájmem o udržitelnost a energetickou účinnost budou nízkoenergetické domy pravděpodobně stále populárnější a mnohem více ceněné. 

Při rozhodování o výstavbě nízkoenergetického domu nezapomínejte také na další faktory, jako je umístění domu, orientace, izolace a větrání. Zvažte také možnosti využití obnovitelných zdrojů energie, jako jsou solární panely nebo tepelná čerpadla které vám mohou pomoci snížit energetickou zátěž a získat nezávislost na konvenčních zdrojích energie.

V současném světě se udržitelnost a energetická účinnost stávají stále důležitějšími tématy. Postavením nízkoenergetického domu nejen ušetříte peníze na energiích a snížíte vaši stopu uhlíku, ale také pomůžete snížit vaši závislost na fosilních palivech a ochráníte životní prostředí pro budoucí generace.

Nyní je tedy ideální čas. Pokud se rozhodujete pro výstavbu nízkoenergetického domu a hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s výstavbou, rádi bychom vám nabídli naše služby. Specializujeme se na stavbu dřevostaveb a naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby nízkoenergetických domů. Naše dřevostavby jsou kvalitní, energeticky úsporné a přitom cenově dostupné. Navíc vám nabízíme kompletní servis od projektování až po dokončení stavby. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s vaším projektem.

 

Nechte se inspirovat našimi typovými domy.

Vyberte si z našeho katalogu

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Obchodní oddělení

Jsme tady pro vás

Veronika Havlová

Veronika Havlová
Regionální obchodní manažer

Radim Zeman

Radim Zeman
Obchodní manažer

Veronika Suchá Háková

Veronika Suchá Háková
Obchodní manažer

Lenka Gabrielová

Lenka Gabrielová
Obchodní manažer

Ondřej Prokopius

Ondřej Prokopius
Obchodní manažer

Lucie Švehlová

Lucie Švehlová
Obchodní manažer

Den otevřených dveří červen 2023

Srdečně Vás zveme na Den Otevřených Dveří do vzorového nízkoenergetického domu.

Objevte budoucnost ekologicky šetrného bydlení 🏡♻️! Vstupte do našich inovativních nízkoenergetických domů, kde se udržitelnost potkává s luxusem. Přidejte se k zelené revoluci ještě dnes!

Kdy:
02.06. 2023

Kde:
Malčice 66, u Písku

V kolik:
od 10-17hod
 

Registrace

Prémiové nízkoenergetické a pasivní domy

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.