FRESH 01 v Malčicích

FRESH 01 v Malčicích

Vítejte v domě, který spojuje s přírodou

Objevte dokonalost bydlení v našem vzorovém domě, který je symbolem moderního designu, pohodlí a udržitelnosti. Umístěný na kraji vesničky Malčice, tento dům nabízí nejen krásu, ale je také navržen s ohledem na praktičnost a energetickou efektivnost. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby poskytoval maximální komfort a životní styl, o jakém jste vždy snili.

V našem vzorovém domě se snoubí inovativní architektura s harmonií přírodních prvků, což vytváří prostor, kde každý moment doma je nezapomenutelný zážitek. Od prosvětlených obývacích prostor po útulné ložnice, každá část domu je navržena s důrazem na detail, pohodlí a udržitelnost.

Přijďte a prožijte kouzlo moderního bydlení, kde každý den je inspirací a každý kout nabízí něco jedinečného. Vzorový dům je otevřen pro prohlídky a my se nemůžeme dočkat, až Vám ukážeme, co dělá tento domov tak výjimečným.

 

 

Přijďte si vyzkoušet, jak se bydlí v domě FRESH 01

Vzorový dům je kombinací oblíbených typových domů Fresh 01 a Light 01. Výjimečné spojení rodinného domu s komerčním prostorem je důkazem toho, že dokážeme uspokojit představy i těch nejnáročnějších klientů. Prostorný patrový dům 5+kk se sedlovou střechou a velkými okny, který vznikl díky individuálnímu přístupu a neotřelým nápadům, se promění v komfortní domov pro 4 až 6člennou rodinu. Navštivte ho i vy a nesajte nezaměnitelnou atmosféru bydlení v nízkoenergetickém domě v souladu s přírodou.

Noc Otevřených Dveří Malčice 🌜

Individuální prohlídka domu

Individuální prohlídka domu

Pokud máte zájem o individuální prohlídku domu a chcete si vzorový dům užít v naprostém soukromí, stačí nám zanechat vaše kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili konkrétní datum a čas prohlídky. Domem vás provedeme a zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Poté si u dobré kávy povíme o vašich představách vašeho vysněného domova a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám tento sen splnili.

 Vzorový dům v TVBYDLENÍ

 

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy