LIGHT 01 v Mokrovratech

LIGHT 01 v Mokrovratech

Nejoblíbenější typový dům GOOPAN

Dům plný přirozeného světla, který je synonymem zdravého bydlení? Typový dům Light 01 s individuálními úpravami na míru. Dominantou tohoto domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní s otevřeným stropem až do střešní roviny, který prostoru propůjčuje vzdušnost. Dostatek světla v obývacím pokoji zase zajišťuje velký HS portál. Celý dům, jehož součástí je 6 ložnic, 3 koupelny, technická místnost, šatna a prostorné podkroví, se pyšní kvalitními okny Internorm přes celou světelnou výšku a šířku místností.

 

 

Přijďte si vyzkoušet, jak se bydlí v domě LIGHT 01

Dům Light 01 je nabízený ve třech půdorysných řešeních od 130 do 159 m2 a je spojený s unikátní panelovou montáží, díky které je možné postavit hrubou stavbu už během pouhých 4 dnů. Unikátní je i samotná skladba domu tím, že v ní najdete materiály jen od jednoho jediného výrobce, a sice společnosti Saint Gobain. Zákazník tak získá záruku unifikovaných, pečlivě vyzkoušených výrobků, které společně utvářejí systém. 

Registrace na den otevřených dveří vzorového domu LIGHT 01

Individuální prohlídka domu

Individuální prohlídka domu

Pokud máte zájem o individuální prohlídku domu a chcete si vzorový dům užít v naprostém soukromí, stačí nám zanechat vaše kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili konkrétní datum a čas prohlídky. Domem vás provedeme a zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Poté si u dobré kávy povíme o vašich představách vašeho vysněného domova a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám tento sen splnili.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy