Pozemek pro bydlení – 1 000 m2 Krabčice

Pozemek v klidné obci

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek parc. č. 73/27 o velikosti 1.000 m2, který se nachází v klidné lokalitě v obci Krabčice u Roudnice nad Labem, jen 25 min autem od Prahy – Letňany/Ďáblice. Pozemek je územním plánem určen pro výstavbu rodinného domu (K1, B – obytné) bez omezení podlažnosti stavby a koeficientem zastavitelnosti 20 – 30 %, při stavbě je třeba dodržet vzdálenost 2 metry od hranice pozemku. Pro realizaci stavby je nutné zpracování územní studie, schválené vlastníky okolních pozemků a vybudování příjezdové cesty. Pozemek je tak vhodný ke kompletní realizaci s územní studií či jako investiční pozemek. Vodu a kanalizaci v obci zajišťují Severočeské vodovody a kanalizace a přípojka se nachází cca 150 m od pozemku. Kanalizaci lze řešit jímkou nebo ČOV. Elektřina se nachází na hranici pozemku.

Pozemek v klidné obci
1000 m2 – 1 690 000 Kč

1000 m2 – 1 690 000 Kč

Malebná vesnička Krabčice přímo sousedí s Roudnicí nad Labem a je vzdálena jen 2,7 km od hory Říp. Po dálnici D8 se odsud dostanete za 25 min do Prahy, za 15 min do Mělníka a za 22 min do Litoměřic. V obci je autobusová zastávka, která Vás zaveze do Roudnice, Mělníka, Kralup n. Vltavou či Mladé Boleslavi. Občanská vybavenost vesnice nabízí MŠ Krabčice, dětské hřiště, hostince Pod Řípem a Štípárna, Jezdecké a farmářské potřeby a další, zbývající občanská vybavenost je zajištěna ve vedlejší Roudnici nad Labem, Bechlíně a dalších obcích. Okolní hora Říp či oblíbená pláž-pískovna Dobříň vhodná ke koupání, jezero či okolní lesy vybízí k pravidelným procházkám. Uvedená cena je včetně právního a realitního servisu.

Zalíbil se Vám pozemek a přáli byste si získat více informací? Kontaktujte nás na tel: 736 416 891 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme co nejdříve.

⬇⬇⬇

Zájem o pozemek

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy