Pozemek pro bydlení – 903 m2 Černošice

Velký pozemek hned za hranicí Prahy

Nabízíme k prodeji krásný rovinatý stavební pozemek v žádané lokalitě Černošice. Pozemek o celkové výměře 903 m2 se nachází hned za hranicí hlavního města Prahy a je umístěn mezi parcelami s rodinnými domy u železniční trati. Pozemek do současnosti sloužil jako zahrada, ale nachází se v oblasti smíšené obytné určené k výstavbě. Voda, elektřina i kanalizace jsou přivedeny k hranici pozemku a jejich připojení je tedy velmi snadné. Na pozemku se nachází několik vzrostlých stromů a zahradní domek sloužící zejména k uskladnění zahradního vybavení.

Velký pozemek hned za hranicí Prahy
Cena 7 976 800 Kč – 903 m2  Černošice

Cena 7 976 800 Kč – 903 m2 Černošice

K pozemku se bez problémů dostanete přes veřejnou zpevněnou silnici. Obec Černošice se díky vynikající dopravní dostupnosti do Prahy (autem i vlakem) stala lukrativní rezidenční oblastí, která nabízí kromě řady prodejen potravin, drogerie i několik vyhlášených restaurací, cukrárnu, kino, zimní stadion i farmářské trhy a několik sportovišť, včetně cyklostezky. Obec má dále svůj úřad, poštu, lékárnu i několik lékařských ordinací. Přesto zde najdete klidná místa a malebná zákoutí pro procházky okolo řeky Berounky.

Zalíbil se Vám pozemek a přáli byste si získat více informací? Kontaktujte nás na tel: 736 416 891 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme co nejdříve.

⬇⬇⬇

Zájem o pozemek

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy