Pozemek pro bydlení – Mělník 3 027 m2

Krásný rovinatý pozemek

Nabízíme k prodeji krásný rovinatý stavební pozemek pouhých 5 minut od historického centra města Mělník.

Pozemek o celkové výměře 3027 m2 se nachází v žádané lokalitě, která v poslední době zažívá nebývalý rozkvět a výstavbu rodinného bydlení. Pozemek do současnosti sloužil jako zahrada s vinohradem a s malým rekreačním domkem a stodolou, které jsou ale v zásadě určeny ke kompletní přestavbě.

Voda a elektřina jsou na pozemek zavedeny, připojení na kanalizaci je možné, ale dosud byl pro zachycení odpadní vody využíván septik.

Krásný rovinatý pozemek
Cena 14 508 200 Kč - 3 027 m2

Cena 14 508 200 Kč - 3 027 m2


Na pozemku se nachází několik vzrostlých stromů, starý dům a stodola sloužící zejména k uskladnění zahradního vybavení. K pozemku se bez problémů dostanete přes veřejnou silnici.

Pozemek se nachází téměř u křížení silnic Mladoboleslavská a Pražská, což zajišťuje velmi komfortní automobilové spojení s oběma velkými městy – 36 km do Mladé Boleslavi a 26 km do Prahy. Dále je zde zajištěno autobusové spojení na Prahu, Neratovice, Štětí i Mladou Boleslav a pro milovníky jízdních kol pak atraktivní cyklotrasa podél řeky Labe.


Jedná se o klidnou a odpočinkovou lokalitu, která svým majitelům nabídne procházky přírodou a výhledy do romantické krajiny lemované řekou, ale i veškeré výhody plynoucí z blízkosti historického města Mělník jako jsou vzdělávací a kulturní instituce i nákupní a volnočasové možnosti.

Zalíbil se Vám pozemek a přáli byste si získat více informací? Kontaktujte nás na tel: 736 416 891 nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme co nejdříve.

⬇⬇⬇

Zájem o pozemek

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy