JELÍNKOVI

Prostorný typový bungalov LIGHT 03

+9

Souhlasíte s tím, že jsou sny od toho, aby se plnily? Jelínkovým, kteří vždy toužili po domě s velkou zahradou, se to podařilo. K rozhodnutí nechat si postavit dům GOOPAN na klíč je vedla nejen touha po velké zahradě, ale také potřeba většího prostoru. Před stavbou domu totiž bydleli s dcerami v bytě, kde obě dívky sdílely jeden pokoj. Protože toto uspořádání nebylo ideální, rozhodli se vytvořit prostředí, kde bude mít každý svůj osobní prostor. 

 

2022
4+kk
104 m2

GOOPAN je lídrem v designu i technologiích

úpravy katalogového domu vyřízení stavebního povolení rychlost výstavby designové domy

Co Jelínkovi vedlo k tomu, aby se do stavby domu na klíč pustili právě se společností GOOPAN? Přesvědčilo je to, že česká firma GOOPAN vyniká svými 20letými zkušenostmi, kvalitními referencemi, širokým spektrem kvalitních dodavatelů a také krásným designem domů. Jelínkovi od samotného začátku pracovali s projekčním týmem od GOOPANu, který pomohl optimalizovat prostor tak, aby maximálně vyhovoval jejich potřebám. 

Jednou z nejnáročnějších fází stavby domu bývá jednání s úřady, které Jelínkovi svěřili do rukou GOOPANu. „GOOPAN byl v tomto ohledu naprosto skvělý. Zajišťovali všechny formality, komunikaci s úřady a dokonce nám zařídili stavební povolení zdarma. Díky nim byl celý proces bezbolestný a efektivní,“ pochvaluje si spolupráci se společností GOOPAN paní Jelínková. 

„Jsme naprosto spokojení a nic bychom neměnili. Vše proběhlo hladce.“

paní Jelínková

Čím je specifický typový dům LIGHT 03?

Typový bungalov LIGHT 03, který se stal domovem desítek rodin, včetně rodiny Jelínkové, je jedním z nejoblíbenějších typových domů české společnosti GOOPAN. Jak už název LIGHT napovídá, jedná se o dům, který je díky zdánlivě nekonečným proskleným plochám od podlahy po stropy naplněný přirozeným světlem. Dům je spojený s dispozičním řešením 3 až 4+kk a měsíčními náklady pouhých 2 500 Kč. 

Chcete také postavit svůj vysněný domov?

katalog domů

Co rozhodlo o dřevostavbě? Rychlost výstavby i tenké stěny

Proč se Jelínkovi rozhodli právě pro dřevostavbu? Přesvědčilo je hned několik plusů, které jsou s dřevostavbami spojené. Mimo rychlosti výstavby a ekologického hlediska byla pro nás klíčová efektivní využitelnost vnitřního prostoru díky tenčím obvodovým stěnám ve srovnání se zděnými domy,“ přibližuje paní Jelínková hlavní důvody, které vedly k volbě dřevostavby.  

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy