Sedm důvodů, proč nás zákazníci doporučují ostatním

Jaká je ta nejlepší vizitka každé firmy? Bezesporu spokojené ohlasy zákazníků. Jsme hrdí na to, že jsme mohli postavit domovy více než 1 000 rodinám a především na to, že jsou zákazníci s naší prací spokojení a doporučují nás dále. Zeptali jsme se našich zákazníků, co se jim na stavbě domu se společností GOOPAN líbilo nejvíce a z těchto odpovědí jsme pro vás připravili sedm důvodů, proč si vysněný dům postavit právě s námi. 

„Druhým rokem bydlíme v domu od Goopanu a jsme velmi spokojeni. Spolupráce s týmem Goopan byla bezproblémová. Náš dům má 90m2 podlahové plochy o velikosti 4+kk a jeho dominantou je velká terasa. Je sice menší, ale plně vyhovuje naší čtyřčlenné rodině. Děkujeme Goopanu za jejich profesionální přístup a kvalitní zpracování. Doporučujeme jejich služby všem, kteří hledají kvalitní bydlení.“ Martina Šejnová

Velmi rychlá výstavba domu – už do pěti měsíců

Zákazníci se shodují na tom, že jednou z klíčových výhod stavby domu s naší společností je velmi rychlá výstavba. Všem našim zákazníkům garantujeme, že bude dům hotový už do pěti měsíců od zahájení stavby, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o typový dům nebo o individuální projekt. Nemusíte se však vůbec bát, že by rychlost stavby ovlivnila výslednou kvalitu. Věnujeme obrovskou pozornost výběru jednotlivých dodavatelů a zakládáme si na precizním zpracování. 

Standardy, které jinde nenabízejí

Řada konkurenčních společností zákazníky láká na relativně nízkou cenu domu na klíč, ta je však velmi často vykoupena standardy spojenými s těmi nejlevnějšími a často málo kvalitními materiály nebo výrobky. U nás si zákazníci chválí standardy, které můžeme bez nadsázky považovat za nadstandardní a které nikdo jiný nenabízí. Jedná se například o vysoký standard vybavení v ceně domu (koupelny SIKO, dveře PRÜM, laminátové podlahy Quickstep) nebo vouchery v hodnotě 230 000 Kč na nábytek a kuchyň jako dárek ke každému domu. Naše standardy dále zahrnují například:

 • Difúzně otevřená skladba stěn vždy s instalační předstěnou
 • Kvalitní bezrámová okna rakouského výrobce Internorm
 • Ucelený systém od firmy Efektivní dům (rekuperační jednotka Jablotron s řízeným entalpickým výměníkem, zabezpečení domu Loxone, podlahové teplovodní vytápění Tepelným čerpadlem Viessmann  apod.)
 • blower door test v ceně domu
 • Technologie Activ Air, která neutralizuje karcinogenní formaldehyd a zvyšuje kvalitu vzduchu v domě
 • Světla v hodnotě 30 000 Kč v ceně domu od firmy LEDprofes
 • Možnost využít dotace, díky kterým ušetříte i stovky tisíc
 • Změny v projektu zdarma

Nízké měsíční náklady na provoz domu – jen 2 000 až 3 000 Kč

Další věcí, na kterou naši zákazníci nedají dopustit, jsou nízké měsíční náklady spojené s provozem domu, které si obzvláště v době rekordních cen energií nemohli vynachválit. V průměru majitelé domů GOOPAN platí za energie jenom 2 000 až 3 000 Kč za měsíc. V této částce jsou zahrnuty jak náklady na vytápění, tak i náklady na ohřev vody, svícení a také provoz spotřebičů.

Unikátní design domů


Zákazníci si nás často vybírají na základě toho, že jim na první pohled padl do oka některý z našich typových domů nebo některý z našich realizovaných individuálních projektů. Máme radost z toho, že se lidem naše domy líbí a že si u nás každý může vybrat takový dům, který odpovídá jeho požadavkům na design. Všechny naše domy jsou inspirované přírodou a jejich základem jsou velká okna, jež domům propůjčují dostatek světla.

Důraz na zdravé bydlení

Při navrhování i výstavbě domů klademe velký důraz na to, aby se jejich obyvatelům v domě dobře žilo a aby dům podporoval jejich zdraví. Naše domy jsou synonymem zdravého bydlení nejen díky zmíněným velkým oknům, která zajišťují přísun přirozeného světla, ale také použitým technologiím. V našich domech neustále koluje čerstvý vzduch díky rekuperační jednotce i technologii Activ Air.

Profesionální přístup

Naši zákazníci, kteří se dnes již radují ze svého domu snů nebo jsou ve fázi stavby domu, chválí náš profesionální přístup. Jedna ze zákaznic o nás například napsala: „Momentálně dokončuji stavbu nízkoenergetického domu se společností Goopan. Jsem maximálně spokojena s klientským servisem a komunikací této firmy. Během celého procesu jsem byla dobře informovaná o postupu stavby a vždy jsem obdržela rychlou odpověď na své dotazy. Pokud se v průběhu stavby objevil nějaký problém, firma Goopan se aktivně snažila najít řešení, které by mi co nejvíce vyhovovalo. Úroveň péče o klienta je vynikající.“ paní Čistecká

Možnost volby typového domu i individuální stavby

Zatímco u některých stavebních společností si musíte vybrat některý z katalogových domů, se společností GOOPAN se můžete vydat cestou jak typového domu, tak i individuálního projektu. Individuální stavbu stejně jako typový dům vždy zdarma přizpůsobíme vašim potřebám, specifikům pozemku i regulativům. 

 

Chcete nahlédnout do rozestavěného domu GOOPAN? Žádný problém

 

Při stavbě domů nic netajíme. Naopak, jsme hrdí na to, jak kvalitní práci na každé stavbě odvádíme. Pokud se chcete o kvalitě naší práce přesvědčit na vlastní oči, můžete navštívit některý z našich rozestavěných domů. Rádi vás také uvidíme na prohlídce jednoho z našich tří typových domů, kde vám zodpovíme veškeré otázky. 

Jsme si jistí vysokou kvalitou své práce. Jsme proto přesvědčeni o tom, že pokud začnete stavět s námi, budete spokojeni. Pokud máte jakékoliv otázky nebo se chcete přijet podívat na některý z rozestavěných či typových domů GOOPAN, neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
 • Navštívit vzorový dům
 • Získat cenovou nabídku
 • Individualizovat katalogový dům
 • Poradit se s umístěním domu na pozemek
 • Pomoci s výběrem technologií
 • Pomoci s dalšími dotazy