Standardy Premium

Standardy Premium

Technologie jsou naprosto klíčovou výbavou moderního domu, která každodenně ovlivňuje komfort domácnosti.
Domy GOOPAN jsou proto bezkompromisně vybaveny technologiemi v té nejvyšší kvalitě.

Okna
Internorm

Okna

Architektura domů je velmi rozmanitá, stejně jako nabídka oken, která však dotváří celkový vzhled a pohodlí Vašeho domova. Vybrali jsme pro Vás plasthliníková okna od společnosti Internorm. Hliníkový plášť na vnější straně může být proveden v mnoha barvách. Nový šestikomorový rámový profil zajišťuje ještě lepší tepelnou izolaci. Tři celoobvodová těsnění chrání vnitřek domu před vlhkostí a současně zlepšují tepelnou i zvukovou izolaci.

Fasádní systém

Fasáda domu je takový kabátek a stejně jako u nás lidí šaty, musí plnit dvě základní funkce – ochrannou a estetickou. Firma Weber Saint-Gobain je předním odborníkem a dáme ruku do ohně, že s jejich kabátkem budete nad míru spokojení. Kvalita je podložena spokojenými zákazníky z řad profesionálů i soukromých stavebníků.

Fasádní systém
Střešní krytina

Střešní krytina

Střecha je základem domu. Abychom si byli naprosto jisti kvalitou zpracování, navázali jsme spolupráci s přední českou značkou BMI BRAMAC. A věřte, jsme nad míru spokojení! Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje.

velux

Střešní okna / Světlíky

Denní světlo sluší úplně každému interiéru. Abychom ho dovnitř přivedli co nejvíce a zajistili si tak zdravé a atraktivní bydlení, je třeba vedle fasády využít k prosvětlení i střechu. Proto spolupracujeme se světovou jedničkou v oboru – společností VELUX, která už 80 let přivádí střechou denní světlo a čerstvý vzduch. Na její zkušenosti a záruky kvality se můžeme plně spolehnout, ať už jde o klasická střešní okna, nebo o světlíky do plochých střech.

Střešní okna / Světlíky
Sádrokartonové konstrukce

Sádrokartonové konstrukce

Rigips vyrábí a dodává výkonná, moderní a udržitelná řešení v oboru suché výstavby. Taková, která lidem pomáhají zajistit pohodlné a zdravé bydlení a zároveň jsou šetrná k planetě.

V našich domech naleznete například konstrukce s konstrukční deskou RigiStabil Activ´Air®, která vyhoví vysokým standardům na mechanickou a protipožární odolnost i odolnost proti vzdušné vlhkosti.

Technologie Activ´Air® slouží k trvalému zkvalitnění ovzduší v interiéru, neutralizuje formaldehyd, respektive rozkládá jeho emise. Výsledkem je čistý a zdravý vzduch v interiéru.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy