Standardy Premium

Standardy Premium

Technologie jsou naprosto klíčovou výbavou moderního domu, která každodenně ovlivňuje komfort domácnosti.
Domy GOOPAN jsou proto bezkompromisně vybaveny technologiemi v té nejvyšší kvalitě.

carbon heated

Celoplošné vytápění carbon heated

Nejkomfortnější vytápění pro novostavby. Stálá tepelná pohoda, naprosto přesná regulace, nízké provozní náklady a absolutně bezúdržbový provoz jsou důvody, proč je v základní výbavě domu GOOPAN použita technologie carbon heated.

Celoplošné vytápění carbon heated
Rekuperační jednotka Futura
Jablotron

Rekuperační jednotka Futura

Zajistí větrání Vašeho domova tak, aby jste vždy dýchali čerstvý vzduch 24h denně. Futura má řízený entalpický výměník, který zajistí optimální vlhkost, autonomní chod, chladící modul i možnost zónového větrání.

Tepelné čerpadlo pro ohřev vody

Pro maximální snížení provozních nákladů využíváme k ohřevu vody bojler s integrovaným tepelným čerpadlem, jehož spotřeba je v porovnání s klasickým ohřívačem nižší o 65%.

Tepelné čerpadlo pro ohřev vody
Kuchyně

Kuchyně

PROART kuchyně staví na základech úspěšné německé výrobní značky Nobilia, která se v Evropě drží na předních místech nejprodávanějších kuchyní. Poskytujeme pestrou škálu barev a dekorů a klademe důraz na vysoký standard a kvalitu samotné výroby. Cenová nabídka našich domů nabízí vždy 3 řešení, ze kterých můžete libovolně vybírat.

Koupelny

SIKO koupelny nabízí nepřeberné množství variant obkladů, kvalitní sanity a WC, které udělají Váš domov domovem. Firma SIKO se svým zákazníkům věnuje již přes 30 let, a tak jejich odborníci hravě poradí a ochotně Vás provedou, až k vysněné koupelně.

Koupelny
Interiérové dveře
Prum

Interiérové dveře

Německá kvalita, elegantní design a dlouhá životnost. To jsou dveře PRÜM, které vytvářejí Váš domov. Snoubí se v nich krásné designové provedení, precizní zpracování, kvalitní materiály, dlouhá životnost a spolehlivost.

QuickStep

Podlahy

Každá místnost ve Vašem domě je svým způsobem specifická. Podlahy Quick-Step Vás provedou cestou, necestou a pomůžou Vám vybrat ten správný směr. Ať už upřednostňujete luxusní vinylové dlaždice, autentičnost skutečného dřeva nebo praktické výhody laminátové podlahy, určitě najdete podlahu, která dokonale vyhovuje vašim potřebám a stylu.

Podlahy
Jelínek interiér

Samonosné schodiště

Schodiště do Vašeho domu bude vždy navrženo tak, aby splnilo co nejlépe ergonomické požadavky a obohatilo dům vzhledově. Nejnovější designové trendy, ale také tradice. Takové schodiště bude zdobit Váš budoucí domov.

Samonosné schodiště
Půdní schody
wippro

Půdní schody

Rakouská kvalita půdních schodů zaručuje nejenom bezproblémové užívání, ale také nejlepší míru
zateplení, kterou můžete na trhu pořídit.

Inteligentní domácnost Loxone
loxone

Inteligentní domácnost Loxone

Loxone je profesionální řešení pro chytrý domov. Stará se o váš komfort, bezpečnost a dovoluje ušetřit za energie. Ovládání domácí techniky (světla, žaluzií, topení atd.) je maximálně automatické, efektivní a řídí se podle vašich potřeb a přání. Pokud potřebujete nebo chcete zasáhnout, využijete stejné intuitivní tlačítko v každé místnosti nebo přehlednou aplikaci, s níž máte k domu přístup odkudkoli na světě. Loxone přínáší vašemu domovu řadu chytrých funkcí, které si zamilujete.

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy