Goopan Club

Goopan Club

Vítejte v rodině GOOPAN

Svůj vysněný kvalitní a ekologický dům už máte, ale co ho ještě naplnit tím nejlepším, co trh nabízí?

Připravili jsme si pro Vás speciální nabídky od partnerů, kteří smýšlejí jako my – zdravě, ekologicky a s respektem k přírodě i k sobě samým.

Aquaponická farma RYBÍ ZAHRADA
logo rybí zahrada

Aquaponická farma RYBÍ ZAHRADA

Aquaponie spojuje pradávné přírodní principy s poznatky moderního světa. Jedná se o symbiózu chovu ryb s pěstováním rostlin v jednom recirkulačním systému. Rostliny čistí vodu pro ryby, a ty jim na oplátku dodávají živiny. 

Jak to funguje?

Celé soužití rostlin a ryb funguje jednoduše a přirozeně. Voda obohacená o rybí "hnojivo" se čerpá od ryb nahoru a zalévá rostliny. Jejich kořenový systém vodu vyčistí a odstraní z ní všechny škodlivé látky. Čistá voda se vrací zpět k rybám. Voda neustále cirkuluje dokola a tvoří uzavřený ekosystém.

V aquaponii není místo pro chemická hnojiva nebo škodlivé příkrmy, neboť “nepřírodní” látky by uškodily jak rostlinám, tak rybám. A to my nedopustíme.

Kód pro slevu 10 %
GOOPAN10
E-shop
esenciální oleje

Přírodní esenciální oleje

100% Přírodní oleje pro domov, zdraví a mysl. V průsečíku špičkového výzkumu a tradiční moudrosti vám přírodní řešení esenciálních olejů umožňují omezit kontakt s chemikáliemi, obohatit váš život a získat zpět vaši přirozenou krásu.V těchto produktech jsou používány pouze ty nejčistší esenciální olej získané pečlivou parní destilací a lisováním za studena. Esenciální oleje vám pomohou doma s úklidem, ve zdravém životním stylu nebo podpoří vaší krásu. Kdykoli držíte lahvičku našich silných esenciálních olejů, máte v rukou čistý výtažek z rostlin, který lze rozptylovat, inhalovat, nanášet lokálně nebo použít při masáži.

Kód pro slevu 10 %
GOOPAN10
E-shop
Přírodní esenciální oleje
BONAVITA – snídaňové cereálie
bonavita

BONAVITA – snídaňové cereálie

Firma BONAVITA je českým výrobcem vynikajících snídaňových cereálií, které jsou nejen chutné, ale také zdravé a plné kvalitních surovin. S dlouholetou tradicí a vášní pro zdravou výživu se naše firma stala známou díky inovativním produktům, které dávají našim zákazníkům energii na každý den.

Naše snídaňové cereálie jsou vytvářeny s pečlivostí a láskou, dáváme si záležet na výběru kvalitních surovin a upřednostňujeme ty lokální, od místních zemědělců. V našem portfoliu naleznete různorodé cereálie, od klasických ovesných vloček až po exotické kombinace oříšků a sušeného ovoce. Každý produkt Bonavita je pečlivě vybrán, aby splnil nejvyšší standardy kvality a nutriční hodnoty. Jsme hrdí na to, že naše snídaňové cereálie jsou oblíbené u zákazníků nejen v České republice, ale také za hranicemi. Pokud hledáte kvalitní a chutné snídaňové cereálie, jste na správném místě s Bonavitou.

Kód pro slevu 15 %
GOOPAN15
E-SHOP

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy