Goopan Club

Goopan Club

Vítejte v rodině GOOPAN

Svůj vysněný kvalitní a ekologický dům už máte, ale co ho ještě naplnit tím nejlepším, co trh nabízí?

Připravili jsme si pro Vás speciální nabídky od partnerů, kteří smýšlejí jako my – zdravě, ekologicky a s respektem k přírodě i k sobě samým.

Aluring - Půjčovna obytných vozů
Aluring

Aluring - Půjčovna obytných vozů

Poznejte radost cestování bez hranic s ALURING, naší rodinnou společností, která od roku 2019 působí jako půjčovna obytných vozů. Nabízíme vám nejenom možnost objevit svobodu a volnost na cestách, ale také užít si klid a pohodlí, jaké přináší domov. ALURING vás odlehčí od všech starostí a povinností, ať už cestujete v rámci České republiky nebo za hranicemi. S ALURING můžete stopnout, kde se vám zlíbí, a tak uskutečnit své sny. Vydejte se na cestu s námi a zažijte dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete.

 

Kód pro slevu 10 %
GOOPAN10
PRONÁJEM OBYTNÝCH VOZŮ
Zelené kolo

Zelené kolo - realizace zahrad

KAŽDÝ PROSTOR VNÍMÁME JAKO ŽIVÝ ORGANISMUS, HLEDÁME NEOBVYKLÁ ŘEŠENÍ, SNAŽÍME SE O DOKONALOU SOUHRU MATERIÁLŮ, VYTVÁŘÍME ORIGINÁLNÍ PROSTŘEDÍ.
 
Tvoříme svým srdcem a píšeme příběhy šité na míru. Zahradní architektuře se věnujeme již od roku 1998. Nabízíme projekty zahrad a veřejné zeleně, realizujeme zahrady na klíč včetně všech stavebních prvků nebo stavíme koupací jezírka a vodní prvky. To vše a mnohem více je náš svět opředený více jak 20-ti letou praxí v oboru. Váš venkovní prostor propojíme s tím vnitřním a vytvoříme pro Vás harmonické prostředí, kde se budete cítit bezpečně. Jsme tou správnou volbou pro Vaši zahradu.

PŘES 20 LET S VÁMI ROSTEME A JEŠTĚ JSME Z TOHO NEVYROSTLI
Kód pro slevu 5 %
GOOPAN5
VÍCE INFO
Zelené kolo - realizace zahrad
Concept Store Karlín
conceptstore

Concept Store Karlín

Zajišťujeme kompletní návrhy a realizace interiérů. Díky mnohaletým zkušenostem a širokému sortimentu značek, máme skvělé podmínky k sofistikované tvorbě návrhů a realizací jedinečných interiérů. Zakládáme si na kvalitním provedení a na detailech.

Ať už hledáte doplňky nebo chcete řešit komplexní návrh interiéru, jsme připraveni vytvořit domov, kancelář, veřejné prostory, vybavení prodejny nebo restaurace. Celý náš tým architektů, designérů, prodejců, řemeslníků a techniků je připraven realizovat vaše sny. 


Provedeme vás celou realizací od úvodní konzultace, přes tvorbu návrhu a vizualizace interiéru, až po profesionální instalaci a styling doplňků. Prohlédněte naše realizace a sortiment: www.cskarlin.cz  

Pro uplatnění slevy 15 % nás kontaktujte na e-mailu:
info@goopan.cz
VÍCE INFO
jan hotels

Jan Hotels - Jedinečné ubytování v Praze a Českém Krumlově

Česká společnost JAN HOTELS vlastní 5 hotelů. Každý má svůj osobitý půvab, všechny však reprezentují to nejlepší z tradiční české pohostinnosti a poskytují služby na vysoké úrovni. Druhý největší pražský Hotel Duo nabízí 654 moderních pokojů, flexibilní kongresové centrum a širokou škálu služeb. Butikový Hotel Leonardo v centru Prahy skýtá úžasné výhledy na Pražský hrad a Vltavu. Tradiční Hotel Carol bude Vaší oázou klidu v atraktivní lokalitě v blízkosti O2 Areny. V Českém Krumlově provozuje společnost okouzlující Hotel Růže v budově bývalé jezuitské koleje z 16. století a nově rekonstruovaný designový Hotel OLDINN, situovaný na náměstí v samotném srdci města.

Kód pro slevu 15%
GOOPAN15
REZERVOVAT
Jan Hotels - Jedinečné ubytování v Praze a Českém Krumlově
Aluring - Autodetailing
Aluring

Aluring - Autodetailing

Hledáte někoho, kdo se postará o váš vůz s takovou péčí, jakou byste věnovali sami sobě? Jste u nás správně. Naše služby se specializují na důkladné a šetrné čištění s důrazem na dokonalost v každém detailu. Nabízíme renovace a konzervace laku, od voskování po keramickou ochranu. Ať už potřebujete vyčistit obytný vůz, karavan, loď či letadlo, připravit nové auto na jednodušší údržbu, vrátit ojetému vozu původní lesk laku, nebo dokonce připravit auto na prodej či výstavu, jsme tu pro vás. Protože není nad radost z čistého a lesklého auta.

Pro uplatnění slevy 10% prosím napište na
eva@2snkrs.com
VÍCE INFO
2snkrs

2SNKRS – foto a video

2SNKRS kreativní studio. Specializujeme se na akční fotografii a video, focení lifestyle i business portrétů, produktů, realit, událostí jako jsou svatby, společenské akce, festivaly, divadla apod. Rádi vám pomůžeme s grafikou na svatební menu, vizitkami, bannery nebo s digitálním obsahem. Pracujeme s vysoce kvalitní a profesionální technikou.

Jsme 2SNKRS – kreativci s akčním přístupem ke všemu, co v životě děláme. Díky sportovnímu a uměleckému zázemí máme vlastní pohled na svět a zachycujeme důležité okamžiky a emoce ve videích a na fotografiích. Milujeme hory a oceán stejně jako lidi a příběhy, které vyprávějí. Rádi objevujeme cizí kultury, přírodu, pozorujeme ruch města a zachycujeme unikátní atmosféru místa, na kterém se zrovna nacházíme.

Sleva 10% na veškeré služby
Pro uplatnění slevy 10% prosím napište na eva@2snkrs.com
VÍCE INFO
2SNKRS – foto a video
Jedinečný pobyt v historickém Mikulově
hotel garni

Jedinečný pobyt v historickém Mikulově

Hotel Golf Garni se nachází v klidné části Mikulova a přitom jen kousek od centra, na úpatí Svatého kopečku. Majitel hotelu Vít Buchta působil dlouhá léta jako generální manažer a jednatel firem v Německu a proto chtěl vytvořit v krásném Mikulově odpovídající ubytování na vysoké evropské úrovni. Přestože měl hotel zpočátku sloužit náročné firemní, individuální a skupinové klientele, tak má atributy rodinného tříhvězdičkového premium boutique hotelu. Přijeďte načerpat zážitky na místo obklopeného historií a vínem.

Kód pro slevu 10%
GooPan10
VÍCE INFO

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy