Goopan Club

Goopan Club

Vítejte v rodině GOOPAN

Svůj vysněný kvalitní a ekologický dům už máte, ale co ho ještě naplnit tím nejlepším, co trh nabízí?

Připravili jsme si pro Vás speciální nabídky od partnerů, kteří smýšlejí jako my – zdravě, ekologicky a s respektem k přírodě i k sobě samým.

Aluring - Půjčovna obytných vozů
Aluring

Aluring - Půjčovna obytných vozů

Poznejte radost cestování bez hranic s ALURING, naší rodinnou společností, která od roku 2019 působí jako půjčovna obytných vozů. Nabízíme vám nejenom možnost objevit svobodu a volnost na cestách, ale také užít si klid a pohodlí, jaké přináší domov. ALURING vás odlehčí od všech starostí a povinností, ať už cestujete v rámci České republiky nebo za hranicemi. S ALURING můžete stopnout, kde se vám zlíbí, a tak uskutečnit své sny. Vydejte se na cestu s námi a zažijte dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete.

 

Kód pro slevu 10 %
GOOPAN10
PRONÁJEM OBYTNÝCH VOZŮ
Zelené kolo

Zelené kolo - realizace zahrad

KAŽDÝ PROSTOR VNÍMÁME JAKO ŽIVÝ ORGANISMUS, HLEDÁME NEOBVYKLÁ ŘEŠENÍ, SNAŽÍME SE O DOKONALOU SOUHRU MATERIÁLŮ, VYTVÁŘÍME ORIGINÁLNÍ PROSTŘEDÍ.
 
Tvoříme svým srdcem a píšeme příběhy šité na míru. Zahradní architektuře se věnujeme již od roku 1998. Nabízíme projekty zahrad a veřejné zeleně, realizujeme zahrady na klíč včetně všech stavebních prvků nebo stavíme koupací jezírka a vodní prvky. To vše a mnohem více je náš svět opředený více jak 20-ti letou praxí v oboru. Váš venkovní prostor propojíme s tím vnitřním a vytvoříme pro Vás harmonické prostředí, kde se budete cítit bezpečně. Jsme tou správnou volbou pro Vaši zahradu.

PŘES 20 LET S VÁMI ROSTEME A JEŠTĚ JSME Z TOHO NEVYROSTLI
Kód pro slevu 5 %
GOOPAN5
VÍCE INFO
Zelené kolo - realizace zahrad
Concept Store Karlín
conceptstore

Concept Store Karlín

Zajišťujeme kompletní návrhy a realizace interiérů. Díky mnohaletým zkušenostem a širokému sortimentu značek, máme skvělé podmínky k sofistikované tvorbě návrhů a realizací jedinečných interiérů. Zakládáme si na kvalitním provedení a na detailech.

Ať už hledáte doplňky nebo chcete řešit komplexní návrh interiéru, jsme připraveni vytvořit domov, kancelář, veřejné prostory, vybavení prodejny nebo restaurace. Celý náš tým architektů, designérů, prodejců, řemeslníků a techniků je připraven realizovat vaše sny. 


Provedeme vás celou realizací od úvodní konzultace, přes tvorbu návrhu a vizualizace interiéru, až po profesionální instalaci a styling doplňků. Prohlédněte naše realizace a sortiment: www.cskarlin.cz  

Pro uplatnění slevy 15 % nás kontaktujte na e-mailu:
ettlerova@cskarlin.cz
VÍCE INFO
jan hotels

JAN HOTELS – JEDINEČNÉ UBYTOVÁNÍ V PRAZE A ČESKÉM KRUMLOVĚ

Česká společnost JAN HOTELS vlastní 5 hotelů. Každý má svůj osobitý půvab, všechny však reprezentují to nejlepší z tradiční české pohostinnosti a poskytují služby na vysoké úrovni. Druhý největší pražský Hotel Duo nabízí 654 moderních pokojů, flexibilní kongresové centrum a širokou škálu služeb. Butikový Hotel Leonardo v centru Prahy skýtá úžasné výhledy na Pražský hrad a Vltavu. Tradiční Hotel Carol bude Vaší oázou klidu v atraktivní lokalitě v blízkosti O2 Areny. V Českém Krumlově provozuje společnost okouzlující Hotel Růže v budově bývalé jezuitské koleje z 16. století a nově rekonstruovaný designový Hotel OLDINN, situovaný na náměstí v samotném srdci města.

Kód pro slevu 15%
GOOPAN15
REZERVOVAT
JAN HOTELS – JEDINEČNÉ UBYTOVÁNÍ V PRAZE A ČESKÉM KRUMLOVĚ

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

Prémiové nízkoenergetické a pasivní domy

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.