KANDOVI

Funkční dům pro rozmanité potřeby

+8

Kandovi jsou mladí manželé, kteří vychovávají své dvě děti (1 rok a 4 roky) v nízkoenergetické dřevostavbě GOOPAN. Vzhledem k tomu, že oba vyrostli v cihlových domech, plánovali v rodinné tradici pokračovat. Ale když během průzkumu trhu narazili na dřevostavby, mile je překvapila rychlost samotné výstavby a začali se o ně zajímat více.

2015
5+kk
125 m2

Individuální přístup k budoucímu domovu byl prioritou

individuální přístup možnost navštívit vzorový dům dlouholetá zkušenost difúzně otevřená skladba

Zásadní roli v rozhodnutí hrál majitel GOOPANu

Pan Kanda zkoumal nabídku na trhu a absolvoval osobní setkání se zástupci řady firem, až ho přesvědčil vzorový dům GOOPAN. S manželkou navštívili majitele GOOPANu v jeho dřevostavbě, což je dle vlastních slov „utvrdilo o opravdovosti a individuálním přístupu“. GOOPAN si vybrali, protože v něm nalezli pochopení rodinných potřeb a zajištění zdravého, nízkonákladového bydlení.

„GOOPAN nám pomohl tyto představy naplnit v plném rozsahu. Zároveň přidal technické řešení stavby tak, aby byla maximálně úsporná, a přesto nám zajistila komfortní každodenní život. A za to jsme s odstupem času vděčni,“ říká pan Kanda. Dále si pochvaluje, že realizační tým dokázal podchytit detaily, na které by sám nikdy nepřišel a které dnes tvoří důležitou součást domu. „Díky veškerým vychytávkám se s účtem za energie vejdeme měsíčně do 5 000 Kč, čemuž manželka těžko věří,“ usmívá se pan Kanda a vysvětluje, že jeho paní je na rodičovské, takže doma tráví hodně času.

 

„Prioritou pro nás byl individuální přístup k našemu budoucímu domovu. Nutně jsme potřebovali osobní péči a důkladné pochopení našich potřeb. Nenechte se okrást na svých snech, protože to není potřeba. 😊 A jděte jen tam, kde vám rozumí a umí poradit.“

Miroslav Kanda

Dům ztělesňuje sny o bydlení

Kandovi přišli s jasně definovanými požadavky jednotlivých členů rodiny. Každý rodič vyžaduje svůj osobní prostor, stejně jako obě děti s ohledem na rozdílný věk. Zároveň toužili po místu ke společnému setkávání celé rodiny. Vše potřebovali doplnit dostatečnými úložnými prostory, aby i v hektických dnech bylo snadné udržet domácnost v pořádku a zorganizovanou. 

Chcete také postavit svůj vysněný domov?

katalog domů

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy