TRACHTOVI

Dřevostavba majitelem navržená, firmou GOOPAN postavená

+9

Stavba domu, která umožňuje prožívat každodenní život v komfortu a těsném kontaktu s přírodou, je snem řady lidí. Výjimkou nejsou ani Trachtovi, kteří dokázali tento sen proměnit v realitu. Snovou by se dala nazvat nejen nízkoenergetická dřevostavba podle vlastního návrhu, kterou pro ně postavila naše společnost GOOPAN, ale také lokalita, jež naprosto odpovídá jejich představám a požadavkům. 

 

2022
7+kk
163 m2

Trachtovi si pochvalují vysoké standardy domu GOOPAN a komplexnost v přístupu

„Prioritou pro mě bylo navrhnout si dům sám, protože jsem architekt a GOOPAN nabízí i možnost individuální stavby,“ komentuje rozhodnutí stavět dům se stavební společností GOOPAN pan Trachta a dodává: „GOOPAN nám vyšel vstříc ve všech různých směrech, a to i při financování domu.“

Komplexnost přístupu Individuální projekt vysoké standardy rychlost výstavby kvalitní okna pomoc s financováním

Z jakých dalších důvodů se rodina Trachtová rozhodla pro stavbu domu se společností GOOPAN? Bylo jich hned několik. Velkou roli mimo jiné hrála rychlost výstavby. „Zděná stavba trvá rok i dva, zatímco hrubá stavba dřevostavby trvá necelý týden plus pět měsíců instalací. Dá se tedy říci, že za pět až šest měsíců máte dům hotový, což je za nás v dnešní době klíčový faktor,“ přibližuje rychlost výstavby dřevostavby GOOPAN pan Trachta. 

„Náš dům je inteligentní, je dobře navržený a je dobře postavený. Všem, kteří uvažují o stavbě doporučujeme, ať si vezmou firmu, která ví, co dělá. Každý Čech je tak trošku kutil a má pocit, že to, co dělá, tak dělá nejlépe, protože má na vše vlastní názor, ale to je prostě chyba. Díky své profesi architekta vím, že je potřeba mít pořádný projekt, který je promyšlený, a podle tohoto projektu stavbu postavit. GOOPAN tento projekt umí udělat a následně dům ve fabrice sestaví. Doporučuji také zvýšit standard. Pokud na to máte rozpočet, nechejte si udělat dřevěné podlahy, které jsou neuvěřitelně příjemné, a ideálně i dřevohliníková okna.“ 

Trachtovi

O dřevostavbě rozhodla její efektivnost

Jako architekt dbá dle svých slov pan Trachta na promyšlenost dispozice, použití kvalitních materiálů i komplexnost v přístupu. To vše dle něj společnost GOOPAN nabízí. „Když vymyslíte skvělý dům, ale dáte ho postavit někomu, kdo nemá komplexní přístup ke všemu, může se stát, že detaily budou vypadat jinak anebo dokonce bude vypadat jinak celý,“ objasňuje pan Trachta. V neposlední řadě chválí i vysoké standardy domů GOOPAN, které mimo jiné zahrnují i kvalitní okna rakouského výrobce Internorm. 

Chcete také postavit svůj vysněný domov?

katalog domů

Panelová výstavba přináší velké výhody

Proč se Trachtovi vydali cestou dřevostavby namísto stavby zděného domu? Z pozice architekta pan Trachta hodnotí dřevostavby jako efektivnější a dodává: „U dřevostavby, která je vyráběná v hale, je jednodušší dotáhnout detaily tak, aby skutečně fungovaly. U zděného domu to není až taková samozřejmost.“ V případě dřevostaveb GOOPAN tedy pan Trachta oceňuje i to, že se kompletně vyrábí v suchu a teple v hale a následně se hotové panely přivezou na místo a během pár dnů je hrubá stavba hotová. 

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

* je povinný údaj

Katalog prémiových nízkoenergetických domů

Zanechte nám na sebe telefonní číslo pokud si přejete:
  • Navštívit vzorový dům
  • Získat cenovou nabídku
  • Individualizovat katalogový dům
  • Poradit se s umístěním domu na pozemek
  • Pomoci s výběrem technologií
  • Pomoci s dalšími dotazy