Vzorový dům LIGHT 01

8+kk 177 m2

Vzorový dům LIGHT 01

Mokrovraty 1 2023

Vzorový dům Light 01 je spojený s nadstandardní podlahovou plochou 177 m2 bez podkroví, velikost podkroví je 100 m2. Dominantou domu je obývací pokoj s kuchyní s otevřeným stropem až do střešní roviny, který prostoru propůjčuje vzdušnost. Dostatek světla v obývacím pokoji zase zajišťuje velký HS portál a dům se pyšní kvalitními okny Internorm přes celou světlou výšku a šířku místnosti. V domě se také nachází šest ložnic, tři koupelny, technická místnost, šatna a prostorné podkroví. Dům je vybavený nejnovějšími technologiemi, díky kterým se majitelé mohou spolehnout na nízké provozní náklady. Jedná se například o rekuperační jednotku Futura L s CoolBreeze Jablotron nebo tepelné čerpadlo Viessmann. Nedílnou součásti domu je i chytrá domácnost Loxone, která ještě zvyšuje komfort bydlení. 

Vzorový dům Light 01, který se nachází v Mokrovratech nedaleko Prahy, je hrdým zástupcem kvalitních dřevostaveb a spojuje v sobě všechny výhody, jež dřevostavby přinášejí. Dřevostavby u nás každým rokem rostou na oblibě zejména díky krátké době výstavby, ekologičnosti, variabilitě, výborné tepelné izolaci a nízkým provozním nákladům. Navštivte tento výjimečný dům.

Reference 5 / 7

Máte dotazy ohledně výstavby, financování či technologií? Jsme tady pro vás!

Vyberte si z katalogu domů našich modelových řad

Stáhnout katalog

Navštivte jeden z našich vzorových domů

Navštívit vzorový dům

Kontaktujte nás

Vydejte se s námi na cestu ke zdravému bydlení

Prémiové nízkoenergetické a pasivní domy

Odesláním souhlasím, aby společnost Maverick Delta s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.